
Гірський велосипед Shark Bike 2602 26" рама 16 сірий
7 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2602 26/16 сірий
- +380 (99) 130-16-90
- +380 (63) 711-85-58
<span style="font-size:14px">
Гірський велосипед Shark Bike 2602 26"
Спортивний дитячий велосипед Shark Bike 2602/16" створений для хлопчиків і дівчаток від 7 до 12 років, зростом від 140 до 170 см - це надійна і зручна модель для дітей і навіть дорослих.
Shark Bike 26" призначений для пересування по різним типам місцевості: від рівних доріг до бездоріжжя і пересіченій місцевості. Велобайк на міцній алюмінієвий рамі 16", 18-швидкісною трансмісією Shimano, дискової Duoder механічної гальмівною системою і колесами 26 дюйми з подвійними протиударними ободами.
Характеристика велосипеда: Shark Bike 2602 Blue 26"
Модель: Shark Bike 26"
Рама: сталева 16", Shark Bike
Вилка: сталева, (LockOut) Shark Bike
Кермо: алюмінієвий, Shark Bike
Винос: алюмінієвий Shark
Сідло: комфортне універсальне Shark Bike
Педалі: ; залізні Shark Bike
Шатуни: сталеві, Shark Bike
Каретка: картридж
Перемикачі: моноблок Shimano RevoShift SL-RS35, 7 швидкостей
Заднє перекидання: Shimano Tourney RD-TY21, 7 швидкостей
Тріскання: Shimano Tourney MF-TZ500-6
Ланцюг: KMC FFC-Z51
Гальма: дискові, Duoder
Обода: алюмінієві, Shark Bike
Спиці: нержавіюча сталь
Покришки: 26х2.125, шиповані
Додатково: підніжка, катафоти
Вага: 17 кг
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані.
- Збирання та настроювання велосипеда (зміна всіх деталей) виробляється на нашому складі.
- Для паковання знімається переднє колесо та кермо, щоб подвійно зменшити габарити посилки.
- Шанувальники, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
- Рекомендуємо після "облягання" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд і повторне настроювання велосипеда, для тривалого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
-
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запитЗ нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до вашого будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Вага | 17 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Крила | Так |
- Ціна: 7 020 ₴

