
Гірський двопідвісний велосипед Shark Bike 2605 26" рама 14 сірий
7 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2605 26/14 сірий
- +380 (99) 130-16-90
- +380 (63) 711-85-58
<span style="font-size:14px">
Гірський підлітковий велосипед Shark Bike 2605 26"
Двопідвісний велосипед Shark Bike 2605/14" створений для хлопчиків і дівчаток від 9 років, зростом від 150 до 165 см - це надійна і зручна модель для дітей і навіть дорослих.
Shark Bike 26" призначений для пересування по різним типам місцевості: від рівних доріг до бездоріжжя і пересіченій місцевості. Велобайк на міцній сталевій рамі 14", 21-швидкісною трансмісією Shimano, дискової Duoder механічної гальмівною системою і колесами 26 дюйми з подвійними протиударними ободами.
Головне призначення двопідвісного велосипеда в тому, щоб їздити екстремальними трасами і здійснювати швидкісні спуски з гір. На таких велосипедах можна не боятися їздити такими місцями, де ніколи не було дороги. Двопідвіси мають відмінну систему контролю руху, а також удосконалене зчеплення.
Характеристика велосипеда: Shark Bike 2605 26"
Модель: Shark Bike 26"
- Рама: сталева 14", Shark Bike
- Вилка: сталева, Shark Bike
- Кермо: алюмінієвий, Shark Bike
- Винос: алюмінієвий Shark
- Сідло: комфортне універсальне Shark Bike
- Педалі: ; залізні Shark Bike
- Шатуни: сталеві, Shark Bike
- Каретка: картридж
- Перемикачі:Моноблоки Shimano ASTEF-500 3*6/7S ( 3+7 швидкостей)
- Заднє перекидання:Shimano RD-TZ500 6-7 шв, компаньола під болт,
- Тріскачка: Shunfeng 7
- Ланцюг: KMC FFC-Z51
- Гальма: дискові, Duoder
- Обода: алюмінієві, Shark Bike
- Спиці: нержавіюча сталь
- Покришки: 26х2.125, шиповані
- Додатково: підніжка, катафоти
- Вага: 15 кг
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані.
- Збирання та настроювання велосипеда (зміна всіх деталей) виробляється на нашому складі.
- Для паковання знімається переднє колесо та кермо, щоб зменшити габарити посилки.
- Шанувальники, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
- Рекомендуємо після "облягання" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд і повторне настроювання велосипеда, для тривалого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
-
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запитЗ нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до вашого будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 14" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 160 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Крила | Так |
| Багажник | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Підніжка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 60 см |
- Ціна: 7 020 ₴








