
Гірський велосипед Viper 069 Vacation 26D колеса алюмінієва рама
6 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 069-26 сірий
- +380 (99) 130-16-90
- +380 (63) 711-85-58
це надійний алюмінієвий велосипед створений для підлітків. Viper 069 Vacation 26D має амортизаційну вилку, що наближає його до категорії гірських велосипедів, знижує навантаження на руки та плечі та покращує контроль над керуванням.
Модель Viper 069 Vacation 26D - розроблена як універсальний бюджетний велосипед для міських та поїздок по легкому бездоріжжі. Велосипед має невисоку раму 16 дюймів, що дозволяє керувати ним людям зі зростом від 140 см, а також підійде підліткам як перший велосипед. Рама виконана з алюмінію, але при цьому добре витримує навантаження.
Вилка велосипедаViper 069 Vacation 26D - пружинна Zoom disk AMT 26" з ходом 80мм, яка у разі поїздки по бездоріжжю амортизує, а у разі їзди по рівному асфальту досить жорстко тримається, хоча і не оснащена локаутом. Тросики проходять всередині рами, що додає гарного зовнішнього вигляду велосипеду.
Обода велосипеди Viper 069 Vacation 26D - подвійні посилені, покришки 26х1,95 дюйма мають невеликий протектор і поєднують у собі як непогані характеристики зчеплення та прохідності, так і за швидкістю.
Трансмісія Viper 069 Vacation 26D - заснована на 21 швидкісній системі. Велосипед Viper 069 Vacation 26D - легко керований і не вибагливий, на нього можна встановити багажник та крила.
Модель Viper 069 Vacation 26D - вийшла досить вдалою і затребуваною моделлю велосипеда в наш час. Це велосипед, який повністю коштує своїх грошей і ідеально підійде тим, хто шукає золоту середину між спортивним та міським велосипедом та між ціною та якістю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viper |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір рами | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Зріст велосипедиста | 145-160 |
| Рік випуску | 2025 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Ріст велосипедиста (см) | 150 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 6 300 ₴
- Спосіб упаковки: Велосипед упакованний у заводську коробку. Знято переднє колесо , та руль.








