
Велосипед дитячий TopRider TOP 01 Oshilon 20" чорний
4 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: TOP 01 20"/12 чорний
+380 (93) 850-69-41
- +380 (99) 130-16-90
- +380 (63) 711-85-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий велосипед TopRider "TOP 01" чорний створений для малюків від 5 до 9 років, зростом від 115 до 130 см - це надійна і зручна модель для дітей і навіть дорослих, призначений для пересування по різних типах місцевості: від рівних доріг до бездоріжжя і пересіченої місцевості.
Велобайк на міцній сталевій рамі, одношвидкісній трансмісією, дисковою механічною гальмівною системою і колесами 20 дюймів.
Характеристики велосипеда TopRider "TOP 01"
- виробник: TopRider;
- зріст дитини: до 115-130 см;
- ширина коліс: 2,5''
- міцна металева рама, розмір рами: 12";
- надувні гумові колеса з металевими спицями 20 дюймів;
- обід: алюмінієвий, подвійний протиударний;
- сидіння регулюються під зростання дитини;
- амортизуюча вилка;
- комфортне ергономічне сидіння обтягнуте якісним шкірозамінником;
- кількість швидкостей: 1 швидкість;
- кількість зірок (передні): 1шт;
- кількість зірок (задні): 1шт;
- переднє і заднє дискове гальмо;
- кермо з м'якими накладками;
- винос керма: алюміній;
- широкі зручні педалі: сталь + пластик,
- підсідельний штир: сталь;
- шатуни: сталь;
- захист ланцюга;
- підніжка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopRider |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 5 до 7 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Ріст велосипедиста (см) | 115 |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴






