
Самокат трюковий Crosser PHANTOM, колеса 120х30, SCS-система, райдужний
5 680 ₴
- Готово до відправки
- Код: PHANTOM 120х30 райдуж
- +380 (99) 130-16-90
- +380 (63) 711-85-58
Трюковий самокат Crosser Phantom гармонійно поєднав у собі надійну конструкцію, привабливий зовнішній вигляд, стильний дизайн і високу якість використовуваних матеріалів.
Посилена рама самоката виготовлена з алюмінію.
Кермо Y-подібний, алюмінієвий. Вилка алюмінієва.
Кермо, вилку та деку зв'язує система компресії SCS. Ця популярна система є однією з найнадійніших. Фіксує компресію 4-болтовий затискач.
Колеса жорсткістю 88A виготовлені з високоякісного SHR— поліуретану, що забезпечує «високий відскок». Диски алюмінієві.
Характеристики:
- Тип: Трюковий
- Дека:
- Довжина: 520 мм
- Ширина 120 мм
- Матеріал: Алюмінієвий сплав 6061
- Кермо:
- Матеріал: Алюміній
- Висота: 600 мм
- Ширина: 600 мм
- Грипси: Гумові
- Колеса:
- Розмір: 120 х 30 мм
- Матеріал: SHR-полиуретан c «високим відскоком»
- Жорсткість: 88 А
- Диски: Алюмінієві
- Подшипники: Abec 9
- Тип компресії: SCS
- Кермовий хомут: Чотириболтовий
- Максимальне навантаження: до 150 кг
- Вага: 4,2 кг
Трюковий самокат - це сучасний та стильний спортивний інструмент, який дозволяє любителям екстремальних розваг відчувати нові відчуття та виконувати захоплюючі трюки. Маючи міцну раму і високоякісні колеса, трюковий самокат надає можливість для каскадів, стрибків і обертань.
Його компактні розміри та легка вага роблять його ідеальним для виконання трюків та стрибків у парках та скейт-парках. Зручні рукоятки та платформа забезпечують надійне зчеплення та контроль над самокатом під час трюків.
Трюкові самокати користуються популярністю серед молоді, яка бажає випробувати адреналіновий кік та освоїти нові навички екстремального катання. Їхня міцна конструкція і можливість швидкої реакції роблять їх незамінним засобом для тих, хто прагне активного способу життя та екстремальних пригод.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 60 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 680 ₴





